Text size: A-A+

Dni patronów Wielkiej Brytanii.

W naszej szkole tradycyjnie obchodziliśmy dni patronów Wielkiej Brytanii. Z powodu pandemii musieliśmy zmienić formułę na zabawy online. Uczniowie młodszych przygotowali portrety świętych Jerzego, Dawida, i oraz rysunki z symbolami krajów brytyjskich. Część prac została wykorzystana do stworzenia quizów na platformie kahoot, które w ramach zajęć zdalnych rozwiązywali uczniowie klas starszych. Oglądaliśmy też filmy i prezentacje o krajach brytyjskich. Ta forma przypadała do gustu Uczniom, ale tęsknimy za wspólnym apelem czy dramą na korytarzu szkolnym. Zachęcamy do zgłębiania kultury brytyjskiej.

Autor


Dodaj komentarz

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620950Odsłon razem:
  • 34Odsłon dzisiaj:
  • 4453Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content