Text size: A-A+

Projekty i programy zreazlizowane

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klasy 2b wraz z panią Anną Kuzio uczestniczyli we wspaniałej wyprawie, którą była Mega Misja. Uczestnicy tej podróży wkraczali do świata komputera, różnych aplikacji i Internetu. Podstawowym celem zajęć było to, aby zachęcać dzieci do poznawania zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz przygotować je do używania komputera i wykorzystania nowych mediów w sposób pożyteczny. Cele te realizowano przez wesołe i pomysłowe zabawy oraz kreatywne zadania. Aktywność dzieci oraz nauczyciela została nagrodzona. Otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych nagród.

 

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620940Odsłon razem:
  • 24Odsłon dzisiaj:
  • 4443Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content