Dorota Adamiak – wychowawca klasy 1b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, doradca zawodowy i personalny, specjalista oligofrenopedagogiki, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Monika Babiak – nauczyciel historii i matematyki, specjalista oligofrenopedagogiki i surdopedagogiki, nauczyciel bibliotekoznawstwa i informacji naukowej
Elżbieta Goździewska – wychowawca klasy 2a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego
Aleksandra Gulbas – wychowawca klasy 3a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Agnieszka Górska – wychowawca klasy 7a, nauczyciel chemii, przyrody, biologii, wychowania do życia w rodzinie, logopeda, specjalista terapii pedagogicznej
Agnieszka Gut-Dawid – wychowawca klasy 6a, nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej
Renata Jurcaba – wychowawca klasy 5b, nauczyciel języka polskiego, specjalista terapii pedagogicznej i surdopedagogiki
Krzysztof Kajder – wychowawca klasy 6b, nauczyciel matematyki i fizyki
Anna Kieruzel-Kłonis – wychowawca klasy 4b, nauczyciel języka polskiego, specjalista terapii pedagogicznej
Łukasz Kołodziejak – nauczyciel religii, historii i wos-u, specjalista oligofrenopedagogiki
Katarzyna Kosmala – wychowawca klasy 7b, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pierwszej klasy piłki ręcznej, instruktor gimnastyki artystycznej, instruktor rekreacji ruchowej- pływania
Alina Kasprzak – pedagog szkolny, logopeda, terapeuta zajęciowy
Anna Kuzio – wychowawca klasy 3b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, techniki, plastyki, religii, nauczyciel biblioteki
Anna Lipkowicz – nauczyciel języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa, nauczyciel biblioteki
Ewa Marciniak – nauczyciel geografii, przyrody, biologii, wychowania do życia w rodzinie
Barbara Mariak – nauczyciel bibliotekoznawstwa i informacji naukowej
Barbara Orlińska – wychowawca klasy 5a, nauczyciel języka angielskiego
Jarosław Pawelec – nauczyciel techniki, informatyki, edukacji wczesnoszkolnej, specjalista bhp
Edyta Pietrucik – nauczyciel wychowania fizycznego, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej
Agnieszka Kucharska – pedagog specjalny, specjalista terapii pedagogicznej, integracji sensorycznej, edukacji i rewalidacji osób z spektrum autyzmu, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Edyta Remba – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Joanna Rewińska –
Magdalena Rogulska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, techniki i plastyki, specjalista oligofrenopedagogiki
Barbara Rzeżutka – nauczyciel języka niemieckiego
Aleksandra Sadowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista terapii integracji sensorycznej i oligofrenopedagogiki
Anna Santkiewicza – wychowawca oddziału 0a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista oligofrenopedagogiki i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
Mariola Skoczylas – nauczyciel plastyki, edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do życia w rodzinie
Anna Strońska – nauczyciel języka polskiego, bibliotekoznawstwa, logopeda
Magdalena Szydłowska – wychowawca klasy 4a, nauczyciel matematyki, informatyki, specjalista oligofrenopedagogiki
Monika Świątek – wychowawca oddziału 0b
Edyta Uss – nauczyciel języka angielskiego, edukacji wczesnoszkolnej i muzyki
Beata Wachowiak – wychowawca klasy 1a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista terapii pedagogicznej
Emilia Wierzbowska – wychowawca klasy 2b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacji
Małgorzata Ziółkowska – nauczyciel religii, wychowania fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor pływania