Text size: A-A+

Kadra pedagogiczna

Dorota Adamiak – wychowawca klasy 1b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, doradca zawodowy i personalny, specjalista oligofrenopedagogiki, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Monika Babiak – nauczyciel historii i matematyki, specjalista oligofrenopedagogiki i surdopedagogiki, nauczyciel bibliotekoznawstwa i informacji naukowej

Elżbieta Goździewska – wychowawca klasy 2a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego

Aleksandra Gulbas – wychowawca klasy 3a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Agnieszka Górska –  wychowawca klasy 7a, nauczyciel chemii, przyrody, biologii, wychowania do życia w rodzinie, logopeda, specjalista terapii pedagogicznej

Agnieszka Gut-Dawid – wychowawca klasy 6a, nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej

Renata Jurcaba – wychowawca klasy 5b, nauczyciel języka polskiego, specjalista terapii pedagogicznej i surdopedagogiki

Krzysztof Kajder – wychowawca klasy 6b, nauczyciel matematyki i fizyki

Anna Kieruzel-Kłonis – wychowawca klasy 4b, nauczyciel języka polskiego, specjalista terapii pedagogicznej

Łukasz Kołodziejak – nauczyciel religii, historii i wos-u, specjalista oligofrenopedagogiki

Katarzyna Kosmala – wychowawca klasy 7b, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pierwszej klasy piłki ręcznej, instruktor gimnastyki artystycznej, instruktor rekreacji ruchowej- pływania

Alina Kasprzak  – pedagog szkolny, logopeda, terapeuta zajęciowy

Anna Kuzio – wychowawca klasy 3b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, techniki, plastyki, religii, nauczyciel biblioteki

Anna Lipkowicz – nauczyciel języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa, nauczyciel biblioteki

Ewa Marciniak – nauczyciel geografii, przyrody, biologii, wychowania do życia w rodzinie

Barbara Mariak – nauczyciel bibliotekoznawstwa i informacji naukowej

Barbara Orlińska – wychowawca klasy 5a, nauczyciel języka angielskiego

Jarosław Pawelec – nauczyciel techniki, informatyki, edukacji wczesnoszkolnej, specjalista bhp

Edyta Pietrucik – nauczyciel wychowania fizycznego, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej

Agnieszka Kucharska – pedagog specjalny, specjalista terapii pedagogicznej, integracji sensorycznej, edukacji i rewalidacji osób z spektrum autyzmu, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Edyta Remba – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Joanna Rewińska

Magdalena Rogulska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, techniki i plastyki, specjalista oligofrenopedagogiki

Barbara Rzeżutka – nauczyciel języka niemieckiego

Aleksandra Sadowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista terapii integracji sensorycznej i oligofrenopedagogiki

Anna Santkiewicza – wychowawca oddziału 0a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,  specjalista oligofrenopedagogiki i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Mariola Skoczylas – nauczyciel plastyki, edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do życia w rodzinie

Anna Strońska – nauczyciel języka polskiego, bibliotekoznawstwa, logopeda

Magdalena Szydłowska – wychowawca klasy 4a, nauczyciel matematyki, informatyki, specjalista oligofrenopedagogiki

Monika Świątek – wychowawca oddziału 0b

Edyta Uss – nauczyciel języka angielskiego, edukacji wczesnoszkolnej i muzyki

Beata Wachowiak – wychowawca klasy 1a, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista terapii pedagogicznej

Emilia Wierzbowska – wychowawca klasy 2b, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacji

Małgorzata Ziółkowska – nauczyciel religii, wychowania fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor pływania

 

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620940Odsłon razem:
  • 24Odsłon dzisiaj:
  • 4443Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content