Poczet Sztandarowy

Sztandar Szkolny dla społeczności szkolnej jest symbolem Szkoły, społeczności szkolnej oraz jej najbliższego środowiska. Udział w uroczystościach z udziałem Sztandaru wymaga zachowania powagi, a przechowywanie, transport i przygotowanie Sztandaru do uroczystości wymaga także właściwych postaw jego poszanowania.                              Sztandar Szkolny jest przechowywany na terenie szkoły, na korytarzu, na I piętrze obok kancelarii, w przeznaczonej na ten cel zamykanej na klucz gablocie.

W skład Pocztu Sztandarowego powinni wchodzić uczniowie o nienagannej postawie i godni tego zaszczytu. Bycie członkiem Pocztu Sztandarowego jest najwyższym zaszczytem i wyróżnieniem, jakiego może dostąpić uczeń szkoły.

Poczty Sztandarowe naszej szkoły: