ZIMOWE WARSZTATY Z RODZICAMI W GRUPIE OA

Już na początku na uczestników zimowych warsztatów czekała miła niespodzianka w postaci krótkiego przedstawienia wykonanego przez dzieci z grupy 0a oraz kilka integracyjnych zabaw ruchowo- tanecznych. Podczas spotkania panowała miła i wesoła atmosfera. Uczestnicy warsztatów wykonali piękną dekorację “Zima w słoiku ” Podczas zajęć dzieci miały okazję do rozwijania sprawności manualnej, ćwiczenia zdolności kreatywnego myślenia oraz integracji. Zimowe warsztaty okazały się być wspaniałą zabawą zarówno dla dużych jak i małych. Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za obecność i aktywny udział w warsztatach.

Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi między dziećmi, nauczycielami i rodzicami.

• 620953Odsłon razem: