Text size: A-A+

Zapałka nie ogrzeje

Drodzy Rodzice, informujemy, że w naszej szkole prowadzona jest przy współpracy z Caritas akcja Zapałka nie ogrzeje. Codziennie, aż do wyczerpania zapasów, można przy wejściu do szkoły nabyć u naszych wolontariuszy zapałki. Datek jest symboliczny, a dochod z niego zostanie przeznaczony na zakup opału lub opłacenie rachunku za ogrzewanie tym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji losowej i finansowej. Bardzo dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie ❤️❤️❤️ Wiemy, że dla niektórych jest to wręcz biblijny “wdowi grosz”. O efektach naszych działań poinformujemy Państwa po zakończeniu zbiórki.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content