Text size: A-A+

Zajęcia otwarte w klasie 3a

15 kwietnia w klasie 3a odbyły się zajęcia otwarte. Odwiedziła nas klasa 0a wraz z Panią Anią Santkiewicz. Zerówiaki zobaczyły w jaki sposób należy ustawiać się po dzwonku przed klasą oraz jak wygląda sala lekcyjna. Następnie uczestniczyły w zajęciach z edukacji przyrodniczej “Cztery pory roku”. Dzieci obejrzały film edukacyjny a następnie chętnie odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki, dopasowywały symbole do pór roku a na koniec zajęć razem z uczniami klasy trzeciej wykonały prace plastyczne – drzewo o każdej porze roku. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im wejść w rolę ucznia we wrześniu.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content