Text size: A-A+

XII Gra Miejska

W sobotę nasi  uczniowie wzięli udział w XII Grze Miejskiej im. Rudolfa Virchowa zorganizowanej przez PTTK Świdwin oraz  Bractwo Rycerskie.  Uczestnicy, podzieleni na grupy,  poruszali się według wytyczonej na mapce trasie i rozwiązywali zadania. Podczas gry  dzieci musiały  wykazać się dużą wiedzą na temat historii naszego miasta i  jego topografii. Należało także pozbierać konkretne gatunki rośli, a więc wiedza przyrodnicza także się przydała. Warto podkreślić, że zadnia i pytania nie należały do najłatwiejszych. Wszyscy uczestnicy gry  spędzili sobotnie przedpołudnie na świeżym powietrzu, integrując się z innymi i rozwijając swoje  umiejętności współpracy w grupie. To był dobrze spędzony czas. Wszystkim gratuluję zaangażowania.  Podziękowania należą się  organizatorom za przygotowanie takiej aktywności dla  dzieci.  Opiekunami uczniów z naszej szkoły były panie: Edyta Pietrucik,  Małgorzata Zółkowska i Agnieszka Górska .  Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym rajdzie już pod koniec października.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620953Odsłon razem:
  • 37Odsłon dzisiaj:
  • 4456Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content