Text size: A-A+

Wyróżnienie dla grupy 0a w 12. edycji projektu Planeta Energii

Z ogromną radością dzielimy się wiadomością, że nasze działania w ramach 12. edycji programu “Planeta Energii” zostały wysoko ocenione!!! Pod okiem wychowawcy Anny Santkiewicz zostały przeprowadzone zajęcia z dziećmi na temat bioróżnorodności wodnej. Młodzi przyrodnicy zostali nagrodzeni pakietami bioróżnorodności. W otrzymanym zestawie biopakietów znalazły się, m.in.: domek dla jeży, hoteliki dla owadów i nasiona roślin na łąkę kwietną, budki lęgowe dla ptaków, karmnik dla sikorek, budka dla nietoperzy. Już niebawem, po zmontowaniu, znajdą się w otoczeniu naszej szkoły, by być ostoją dla ssaków, ptaków i owadów. Przygotowane karmniki i budki dla zwierząt będą wsparciem dla lokalnej przyrody.

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636830Odsłon razem:
  • 31Odsłon dzisiaj:
  • 3364Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content