Text size: A-A+

wizyta absolwentek

W dniu dzisiejszym odwiedziły Nas nasze absolwentki Julia Wieczorek, Helena Myszka wraz z koleżanką Natalią Rembą, żeby zaprezentować szkołę I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu do którego obecnie uczęszczają.
Przedstawiły profile, wysoki ranking szkoły oraz ciekawostki.
Dziękujemy i zapraszamy za rok🥰😍

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Loading...
Tłumacz »