Text size: A-A+

Wigilia w klasie 5b

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny czas świat Świąt Bożego Narodzenia . Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter , tradycyjnie, jak co roku, uczniowie klasy V b pod opieką wychowawczyni i rodziców zorganizowali wigilię klasową . Wychowawczyni przekazała uczniom życzenia świąteczne i noworoczne, a po nich wszyscy indywidualnie nawzajem składali sobie życzenia . Na naszym świątecznym stole pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne spożywane w polskich domach m.in. barszcz czerwony , pierogi, , ciasta .Pod choinką znalazły się również prezenty od Mikołaja. W trakcie trwania wigilii uczniowie dekorowali przygotowane pierniczki .
Włączyli się również w akcję Idą święta , nie o SMS-ie , lecz o kartce pamiętaj .Następnie wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Dzięki tej uroczystości mogliśmy już poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631212Odsłon razem:
  • 155Odsłon dzisiaj:
  • 7176Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content