Text size: A-A+

Wigilia klasy 3b

W atmosferze radości i oczekiwania 20 grudnia 2023r. w klasie 3 b odbyło się spotkanie wigilijne. W udekorowanej świątecznie sali pod pięknie przystrojoną choinką spotkali się uczniowie wraz z wychowawczynią, aby spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Po ciepłych życzeniach nadszedł czas na dzielenie się opłatkiem, a później wszyscy zasiedli do wspólnego słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy. Dzieci ozdabiały pierniczki i mandarynki według własnego pomysłu. Pracy towarzyszył akompaniament kolęd, który zachęcił wszystkich do wspólnego śpiewania. Nie zabrakło również prezentów pod choinką.

Były to chwile, które wprowadziły całą klasową rodzinę w niepowtarzalny radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu  spotkania.

Życzymy Wszystkim, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła wytchnienie, radość  i uśmiech.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636842Odsłon razem:
  • 43Odsłon dzisiaj:
  • 3376Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content