Text size: A-A+

Warsztaty z Seniorami

Dzień Seniora to bardzo ważne święto i doskonała okazja do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Ich mądrość i doświadczenie życiowe to wartości, które zasługują na uznanie i szacunek. Z okazji święta Seniorów zaproszenie do naszej szkoły przyjęli seniorzy z Klub Senior+ w Świdwinie oraz Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Świdwinie. Dzieci o grupy Oa i Ob zaprezentowały przygotowany program artystyczny  Seniorzy oglądali występy dzieci z radością i wzruszeniem. Aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami oraz słodkimi łakociami. Po występach seniorzy zostali zaproszeni na warsztaty przyrodniczo – plastyczne pt. “Las w słoiku”. Wszyscy świetnie się bawili. Uczestnicy warsztatów wykazali się dużym zaangażowaniem i inwencją twórczą. Dla naszych gości powrót do lat szkolnych wzbudził wiele wspomnień i refleksji. Spotkania łączące pokolenia wzbudzają wiele pozytywnych emocji.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content