Text size: A-A+

Uroczystość wręczenia nagród i stypendiów Burmistrza Miasta

18 października odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta. Nagrodami uhonorowane zostały:

1. Pani Dyrektor Anna Lipkowicz

2. Pani Wicedyrektor Anna Strońska

3. Pani Ewa Marciniak

4. Pani Beata Wachowiak

5. Pani Małgorzata Ziółkowska

W tym roku z inicjatywy Pana Burmistrza Piotra Felińskiego pierwszy raz została przyznana nagroda Nauczyciel Roku. Zgodnie z regulaminem spośród kandydatur nauczycieli czterech szkół podstawowych Szanowna Kapituła wybiera jedną osobę. Jest nam niezmiernie miło, że Nauczycielem Roku została nasza nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Pani Anna Kuzio. Ten historyczny moment stanowi wielką radość dla całej społeczności naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Pierwszy raz zostało także przyznane stypendium Burmistrza Miasta dla ucznia, który wykazał się postępami w nauce, ale także bierze aktywny udział w życiu szkoły oraz pracuje na rzecz społeczności lokalnej. Ta nagroda przypadła Kacprowi Skrzekutowi. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content