Text size: A-A+

Turniej wiedzy ekologiczno-zdrowotnej

27 kwietnia w ramach trwającego w naszej szkole Tygodnia Ekologiczno – Zdrowotnego odbył się Turniej Wiedzy Ekologiczno – Zdrowotnej dla uczniów klas I-III.
Celem konkursu było rozbudzenie świadomości ekologicznej oraz dbałości o własne zdrowie.
W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas, spośród których zostały, w wyniku losowania, utworzone trzyosobowe drużyny. Podczas konkursu uczestnicy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi przestrzegania zdrowego i ekologicznego stylu życia oraz dbania o swoje zdrowie oraz o otaczające nas środowisko.
Każda z drużyn nie tylko musiała wykazać się wiedzą, ale również umiejętnością prezentacji własnych osiągnięć i współpracy w grupie. Walka pomiędzy drużynami była zacięta, a o wygranej zaważyły pojedyncze punkty.
Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy nie tylko ekologiczno-zdrowotnej.
Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród.

Anna Kuzio, Grażyna Tyszkiewicz

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622384Odsłon razem:
  • 119Odsłon dzisiaj:
  • 5887Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content