Text size: A-A+

Szkolna Książka Kucharska

W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie uczniowie, wspólnie z rodzicami, włączyli się w stworzenie Szkolnej Książki Kucharskiej. Wiele osób z klasy 4a, 5a, 7b i 8a zaangażowało się w ten projekt i przygotowało ładnie ozdobione przepisy na zdrowe przekąski i dania. W ten sposób powstał zestaw ulubionych sałatek i surówek naszych uczniów. Piękne zdjęcia przyrządzonych potraw zachęcają do samodzielnego przygotowania  proponowanych specjałów i urozmaicenia dotychczasowych posiłków.

Głównym celem przedsięwzięcia jest poszerzenie świadomości dzieci i rodziców w zakresie zdrowego odżywiania oraz poznanie i wdrażanie zdrowych produktów do codziennej diety.

Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli naszą książkę. Sądzimy, że dla każdego znajdzie się tu coś smacznego.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631212Odsłon razem:
  • 155Odsłon dzisiaj:
  • 7176Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content