Text size: A-A+

Spotkanie ze szkolną pielęgniarką

W kwietniu, w klasach I-III odbyły się spotkania ze szkolną pielęgniarką panią Anną Witek.
Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie swoje i innych. Dzieci przypomniały sobie zasady prawidłowego odżywiania , dowiedziały się w jaki sposób zapobiegać infekcjom oraz jakie znaczenie ma systematyczne uprawianie aktywności fizycznej. Dzieci zadawały ciekawe pytania i pozyskały wiele ważnych informacji, które z pewnością wykorzystają w codziennym życiu.
Bardzo dziękujemy Pani pielęgniarce za przydatne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia.
Było to kolejne działanie zaplanowane w programie Szkoły Promującej Zdrowie.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content