Text size: A-A+

SOLIDARITÄT MIT DER UKRAINE

Dzięki platformie internetowej eTwinning możemy nie wychodząc z domu komunikować się z uczniami i nauczycielami ze szkół na całym świecie. Tym razem reagując na aktualną sytuację polityczną i społeczną w Europie świdwińskie szkoły Jedynka i Czwórka biorą udział w projekcie SOLIDARITÄT MIT DER UKRAINE. Uczniowie na lekcjach języka niemieckiego u Pani B. Rzeżutki i D. Grudzień wykonują prace plastyczne tworzące wspólny projekt artystyczny. Razem z naszymi rówieśnikami z Litwy, Danii, Czech, Niemiec, Francji, Turcji i Portugalii protestujemy przeciwko wojnie oraz wyrażamy naszą solidarność i poparcie dla Ukrainy.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620953Odsłon razem:
  • 37Odsłon dzisiaj:
  • 4456Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content