Soki i koktajle owocowo- warzywne

Uczniowie klas 1-3 wspólnie z rodzicami przygotowali zdrowe soki i koktajle owocowo-warzywne. W czasie zajęć wspólnie z kolegami i wychowawcą spożyli drugie śniadanie oraz wypili przygotowane zdrowe napoje. Po śniadaniu uczniowie prezentowali swoje przepisy. Tworzyli ciekawe reklamy oraz piramidy zdrowego odżywiania.
Uczniowie klas IV-VIII na godzinach wychowawczych wymieniali się przepisami na zdrowe koktajle. Niektórzy przedstawiali sposób przygotowania takiego zdrowego napoju, inni nagrywali filmiki oraz reklamowali swoje ulubione koktajle. Podczas lekcji odbyły się również pogadanki na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Autor

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 550880Odsłon razem:
  • 60Odsłon dzisiaj:
  • 1174Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content