Text size: A-A+

Rajd do Półchlebia

28 października członkowie Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego uczestniczyli w rajdzie pieszo-autokarowym do Półchlebia. Wędrówkę rozpoczęliśmy w Dużym Parku. Po drodze odwiedziliśmy cmentarz żydowski. Przez Dobra Rycerskie dotarliśmy do miejscowości Półchleb. Tam czekał na nas nie tylko ciepły posiłek, ale również niespodzianka: popcorn i wata cukrowa. Na miejscu uczestnicy mogli pograć w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona. Odbył się konkurs w rzutach piłką do kosza oraz konkurs wiedzy o Świdwinie i jego okolicach. To była dobrze i aktywnie spędzona sobota.
Organizatorami rajdu było Szkolne Koło PTTK w Brzeżnie. A miłą niespodziankę przygotowali mieszkańcy Półchleba. Bardzo dziękujemy wszystkim za doskonałe zorganizowanie imprezy.
Opiekunami uczniów z naszej szkoły były panie: Agnieszka Górska, Edyta Pietrucik, Małgorzata Ziółkowska.
Do zobaczenia na spacerze😊

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content