Text size: A-A+

Przedszkolaki zwiedzają szkołę

Szkoła to miejsce przyjazne i bezpieczne. Dziś przekonały się o tym Kangurki z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Kubusia Puchatka w Świdwinie, które uczestniczyły w zajęciach otwartych w grupie 0a. Po obejrzeniu budynku z zewnątrz, a także boiska, przedszkolaki trafiły na długie, szkolne korytarze, pełne tajemniczych drzwi do poszczególnych klas. Wszystko bardzo różniło się od tego, co dzieci znały z przedszkola. Kangurki zobaczyły również świetlicę, salę gimnastyczną, jadalnię, strefę relaksu i harmonii. Przedszkolaki po zwiedzania szkoły udały się do klasy 0a w której wysłuchały bajki, czytanej przez nauczycielki oraz uczestniczyły w zabawach integracyjnych. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały Jedynkowe upominki.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content