Text size: A-A+

Pogadanka na temat prawidłowego żywienia dzieci- spotkanie rodziców z blogerką

Wszyscy powinniśmy mieć świadomość jak ważne są wybory żywieniowe dziecka zarówno tego najmłodszego jak i w wieku szkolnym. Składa się na to wiele różnych czynników, do których między innymi należą czynniki biologiczne (np. stan zdrowia, wrodzone preferencje pokarmowe), ekonomiczne, czy społeczne – jak wpływ rodziców, rodziny, środowiska i otoczenia. Jak dowodzą badania, preferencje żywieniowe nabyte w okresie dzieciństwa wpływają na zwyczaje związane z odżywianiem się w ciągu całego późniejszego życia. To od rodziców zależy co ich dzieci mają na talerzu. Mając to na uwadze 5 kwietnia zostało zorganizowane spotkanie rodziców z blogerką, która propaguje zdrowe odżywianie. Na podstawie własnych doświadczeń, p. Joanna opowiadała rodzicom jak zmieniło się jej życie oraz jej bliskich kiedy wybrała i zastosowała zdrowe nawyki żywieniowe.

przemowienie_w_szkole_PDF

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content