Text size: A-A+

Pierwszy dzień wiosny w Jedynce

Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała uczniowie naszej Jedyneczki postanowili przegnać zimę🥶💨🌬️🌨️, rozpędzić szare chmury☁️ i deszcz💧☔🌧️ w kolorowym pochodzie z wiosenna piosenka na ustach 💐🪻🌻🌺🌺🌹. Tego dnia również w naszej szkole odbyła się Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Mam Talent. Uczniowie świdwińskich szkół PSP1, PSP3, PSP4 – zwycięzcy szkolnych eliminacji zaprezentowali swoje talenty przed szeroką publicznością zgromadzoną w hali sportowej. Tegoroczny poziom naszych uczestników był bardzo wysoki. Artyści swoim poziomem udowodnili nam , że ich możliwości nie mają granic,💃🥁🥁🎤🎤🎙️🎸🎻🎷🪗🪗🎭🎭 stawiając tym samym przed trudnym wyborem naszą Szanowną komisję w składzie: p. Edyta Uss, p. Patrycja Kruk oraz p. Weronika Tudrujek. Po burzliwych obradach udało się, choć było to bardzo trudne zadanie wyłonić zwycięzców w każdej z 3 kategorii wiekowych.:

Oddziały ,,0″- Julia Szewczyk SP1

Klasy 1-3- Wojciech Oksiński SP4

Klasy 4-8- Maria Owsiak SP1.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu, naprawdę MACIE TALENT ♥️♥️♥️

Dziękujemy sponsorom nagród, Organizatorzy konkursu Zespół SPEC. 🤗

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content