PASJE NASZYCH UCZNIÓW

Media społecznościowe mogą mogą stać się pułapką, ale i szansą na rozwijanie zainteresowań/hobby.

Przykładem są uczennice 8 klasy Hania i Lena Czarneckie oraz Nikola Kacprzak. Uczennice prowadzą w mediach społecznościowych booktoka i bookstagram. Na bieżąco wrzucają nowości wydawnicze, recenzują najlepsze wydania książkowe tzw. “Czarne kruki”. Nawiązały współpracę z najlepszymi wydawnictwami tj. Pruszyński i Spółka, Young, We Need Ya, Moondrive, Perseidy, MustRead, Wab. Książki to miłość, pasja i relaks. Uczennice powiązały miłość do książek z możliwością darmowego ich pozyskania dzięki wspaniałym wpisom i konstruktywnym recenzją. Niesamowite działania warte pochwały. Bierzmy przykład i mądrze działajmy w sieci.

Czekamy na kolejnych pozytywnie zakręconych uczniów z pasją.

• 620960Odsłon razem: