Text size: A-A+

Nauczycielskie mobilności – Cypr 2

Nadszedł czas na ostatnią odsłonę realizacji projektu Erasmus.

Pani Mariola i pani Agnieszka poleciały śladami Fioletowej Krowy. I tu pierwsza zagadka – w jakim państwie uczą się pilnie języka angielskiego?

W swoich grupach mamy możliwość poznać ludzi z całego świata, którzy również ćwiczą praktyczna znajomość języka angielskiego w bardzo przyjaznych warunkach wspierani przez cudownych i otwartych nauczycieli. Po zajęciach, z wielką przyjemnością korzystamy z uroków i gościnności mieszkańców. Nie narzekamy na brak słońca i plaży, które mamy w zasięgu wzroku.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content