Text size: A-A+

Międzynarodowy projekt edukacyjny “Kreatywne prace plastyczne” w klasie 2a

Klasa 2a w ramach zajęć rozwijających kreatywność realizuje Międzynarodowy projekt edukacyjny ,,Kreatywne prace plastyczne”.

We wrześniu uczniowie poznali technikę plastyczną Mokre w mokrym. Polega ona na malowaniu akwarelami na papierze świeżo pokrytym wodą. Kolory rozpływają się, łączą i przenikają tworząc ciekawe wzory o rozmytych konturach.

Następnie  w październiku  poznali  technikę – malowanie na podkładzie z gazy. Zainspirowani jesiennymi barwami tworzyli  prace plastyczne zatytułowane “Jesienny bukiet”  oraz  “Zwierzęta leśne”.  Wszyscy uczniowie chętnie zarządzali kolorami  tworząc zachwycające dzieła.

Zapraszamy do naszej galerii.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content