Text size: A-A+

Lekcja biologii z elementami języka angielskiego

1 kwietnia ( to nie żart😊) w naszej szkole odbyła się lekcja biologii z elementami języka angielskiego 🙋💁. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy 7a,👭👬👫 którzy podczas zajęć mieli możliwość poznania słownictwa angielskiego dotyczącego układu kostnego człowieka. Już od dłuższego czasu w klasie 7a kształcimy umiejętności językowe, nie tylko na zajęciach języka angielskiego, ale również podczas biologii i geografii. Uczniowie klasy 7a w bieżącym roku szkolnym, już dwukrotnie, uczestniczyli w projekcie kształcenia umiejętności językowych. Na lekcjach g-w przygotowywali plakaty dotyczące kosmosu, oceanów, miast, wsi, łąk, lasu, zwierząt i roślin w języku angielskim. Nie ukrywam, że kurs języka angielskiego na Malcie 🌍🌏zmotywował nauczycieli do wprowadzenia różnorodnych metod kształcenia komunikacji w języku angielskim🌄. Wychowawczyni 7a Ewa Marciniak 😊

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content