Text size: A-A+

Konkurs o zdrowym stylu życia

W ramach Tygodnia Zdrowotno-Ekologicznego na platformie Kahoot odbył się Konkurs o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się duża wiedzą z zakresu składników żywności, zdrowego odżywania, obliczania i interpretacji wskaźnika BMI oraz dodatków do żywności. Z wielka przyjemnością przedstawiamy zwycięzców:
Klasy 4-6
I miejsce – Huber Kucharski 5a
II miejsce – Wiktoria Kaczyńska 5a
III miejsce – Hanna Pieda 4a
Klasy 7-8
I miejsce – Lena Muszyńska 8b
II miejsce – Michalina Kapciak 8b
III miejsce – Kaja Kaczor 8b
Gratulacje!!
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content