Informacja dotycząca zapisów do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie  na rok szkolny 2024/2025

1. W dniach 11 – 22 marca 2024 r. odbędą się zapisy do oddziałów przedszkolnych dzieci urodzonych w 2018 r. w celu odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego.
  1. Druki wniosków można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać  ze szkolnej  strony  internetowej (www.sp1swidwin.pl)  zakładka: „REKRUTACJA”.
  1. Wypełniony wniosek proszę złożyć  w sekretariacie szkoły w godz.7.45 – 14.45 lub przesyłać  na adres mailowy szkoły:   sekretariat@sp1swidwin.pl

Proszę o zabranie do wglądu dokumentu  potwierdzającego  tożsamość dziecka ( np.  akt urodzenia  dziecka, dowód osobisty, paszport).

W przypadku wniosku składanego mailowo- proszę załączyć skany ww dokumentów.

Anna Lipkowicz Dyrektor PSP nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie

• 620950Odsłon razem: