Text size: A-A+

GRAMY Z WOŚP!

Za nami 32.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale nasza szkoła wciąż jeszcze gra! Podczas Finału dzielni Wolontariusze wspierani przez Cudownych Rodziców kwestwali na ulicach miasta. 29 stycznia nasi uczniowie umilili wszystkim chętnym styczniowe popołudnie pięknym śpiewem podczas Koncertu kolęd i pastorałek. A przed nami jeszcze Turniej szachowy, który poprowadzi mistrz Ksiądz Rafał Figiel. Wszyscy wiecie, że podczas Finału działo się tak wiele i było tyle pozytywnej energii, że w murach naszej szkoły wciąż napędza ona do działania! Uczniowie i Rodzice!!!! Baaaardzo Wam dziękujemy. Jak zawsze pokazaliście, że macie wielkie serca. Dziękujemy za super ciasta, za fanty, za to, że byliście i jesteście z nami każdego dnia. Nasze puszki wciąż znajdują się na terenie szkoły, bo posiadamy tzw. stacjonarne, ale już za momencik je oddamy i poinformujemy Was o kwocie, jaką wspólnie zebraliśmy.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631207Odsłon razem:
  • 150Odsłon dzisiaj:
  • 7171Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content