Text size: A-A+

Galaktyczna niespodzianka w 1A

Podczas realizacji tematów z działu „Ja w Kosmosie” dzieci zastanawiały się nad pytaniami dotyczącymi przestrzeni kosmicznej i badań astronomicznych. Uczniowie pracowali w grupach posługując się rutyną MK „12 pytań”. Największe emocje budziło pytanie „Czy jesteśmy sami w Kosmosie?”. Podczas pracy dzieci zapoznały się z informacjami o obiektach kosmicznych i ludziach, którym zawdzięczamy wiedzę o astronomii. Na zakończenie zajęć okazało się, że kilkoro dzieci chętnie zobaczy w przyszłości kosmos z bliska, bo zrobią wszystko, aby zostać astronautami!

Przy tej kosmicznej okazji po raz pierwszy korzystaliśmy z klocków Domino Drewniane i gry Ubongo, za których zakup dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły!

 

 

 

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content