Text size: A-A+

Dzień Wody w Jedynce

Jak co roku 22 marca obchodzimy Dzień Wody. Robimy to po to, aby przypomnieć społeczności uczniowskiej, jak ważna jest woda dla życia ludzi, roślin i zwierząt. W tym roku hasłem wiodącym naszej ekologicznej akcji stało się zdanie ,, Każda kropla wody niesie życie”. W ramach przedsięwzięcia klasa 7a namalowała plakaty promujące wodę. Ozdobiły one szkolne tablice. Przedstawiciele Koła Ekoodkrywców przygotowali i zaprezentowali społeczności uczniowskiej ciekawe eksperymenty z wodą. Starsze uczennice z klasy 8a w ramach koła opracowały ulotki prezentujące różne sposoby oszczędzania wody. Na dzisiejszych lekcjach w klasach 1-4 uczennice klasy 6b przebrane za kropelki wody przedstawiały młodszym koleżankom i kolegom ciekawostki o wodzie zawarte w ulotkach. Kolorem dominującym w strojach uczniów stał się niebieski kolor. Nad przebiegiem i organizacją Dnia Wody czuwał zespół scrumowy nr 4.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content