Text size: A-A+

Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w grupie 0a

21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa – Dzień kolorowej Skarpetki. W związku z tym dzieci przystąpiły do tej akcji i przyszły do szkoły w różnych – kolorowych skarpetkach. Dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem kolorowych skarpetek oraz poznały historię Mikołaja. Bajka wprowadziła dzieci w świat chłopca z Zespołem Downa. Obejrzały również filmiki edukacyjne i zrozumiały, że każdy z nas jest na swój sposób inny, różnimy się pod wieloma względami i ta inność i różnorodność jest naturalną rzeczą.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content