Text size: A-A+

Dzieci z grupy 0a z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Świdwinie

Wielu marzy o pracy policjanta. Zerówkowicze mieli okazję zobaczyć w Komendzie Powiatowej Policji w Świdwinie wyposażenie, na co dzień wykorzystywane do służby w policji. Dzieci zwiedziły budynek komendy oraz poznały specyfikę służby policjantów, którzy na co dzień pracują w różnych wydziałach. W trakcie spotkania w sposób praktyczny i teoretyczny poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą m.in. bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpiecznej drogi do szkoły jak i powrotów do domu. Najmłodsi mogli zobaczyć policyjne radiowozy i wsiąść do nich. Dodatkowo każdy mógł odcisnąć swoje paluszki na karcie daktyloskopijnej. Dziękujemy za miłe i pouczające spotkanie.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content