Text size: A-A+

Działania zmierzające do ograniczenia hałasu w szkole

W dniach od 25 do 29 października odbyły się w naszej szkole działania zmierzające do ograniczenia hałasu podczas przerw.

Na godzinach wychowawczych uczniowie klas starszych skorzystali z aplikacji telefonicznych i zmierzyli poziom hałasu. Słuchali również muzyki relaksacyjnej. Dla uczniów klas 0-III zostały zorganizowane przerwy w sali gimnastycznej, podczas których na przyniesionych przez siebie kocach , uczniowie słuchali bajek oraz muzyki relaksującej. Natomiast uczniowie z klasy 5a zachęcali społeczność uczniowską do cichszego mówienia, taka aby nie nadwyrężać narządu mowy oraz dbać o słuch.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620953Odsłon razem:
  • 37Odsłon dzisiaj:
  • 4456Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content