“Czerwony Kapturek”  dla Babci i Dziadka

Dzieci z grupy 0a dla swoich ukochanych Babć i Dziadków pod bacznym okiem swoich nauczycielek Anny Santkiewicz i Joanny Rewińskiej przygotowały sztukę teatralną pt. “Czerwony Kapturek”. Zerówkowicze włożyły w nią mnóstwo pracy, ale efekty i wrażenia były oszałamiające. Oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie czyli honorowi goście na długo zapamiętają ten dzień. Występ okraszony łzami wzruszenia gości zakończył się wspólnym tańcem oraz wręczeniem upominków dla gości. Był również słodki poczęstunek z herbatką w tle, za co dziękujemy Rodzicom. Serdecznie dziękuję  wszystkim Babciom i Dziadkom, za tak liczne przybycie, aby podziwiać występy swoich wnuków, za miłą atmosferę i udział we wspólnych zabawach.

Dekoracja: Pani Edyta Sobczyk

Zdjęcia: Rodzice grupy 0a