Text size: A-A+

Choć to ostatni tydzień nauki, uczniowie SP1 nie próżnują

Klasy 4-7 wykonały plakaty ukazujące ciekawe miejsca w krajach, do których pojadą nasi nauczyciele w ramach programu Mobilność Kady Nauczycielskiej Erasmus Plus. Wystawa prac cieszyła się dużym zainteresowaniem. Niektórzy uczniowie dowiedziawszy się, że 12 nauczycieli weźmie udział w szkoleniach zagranicznych, przyjęło tę wiadomość z entuzjazmem, a niektórzy z niedowierzaniem. Z pewnością, gdy kadra nauczycielska powróci z kursów, będzie miała dużo do opowiadania swoim wychowankom.

Uczniowie podczas ostatnich, przedwakacyjnych zajęć stworzyli własne gry planszowe nawiązujące do krajów, w których odbędą się szkolenia dla naszych nauczycieli. W czasie przygotowywania gier uczniowie byli bardzo zaangażowani, wykazali się zdolnościami plastycznymi i pomysłowością. Wykonali oni kolorowe, ciekawe a przede wszystkim wartościowe pomoce dydaktyczne. Uczniowie, którzy mieli możliwość zagrania w te gry po skończonych zajęciach stwierdzili „To była bardzo ciekawa lekcja!”.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622386Odsłon razem:
  • 121Odsłon dzisiaj:
  • 5889Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content