Autoprezentacja – ,,Poznaj swojego kolegę, koleżankę”

Na godzinach wychowawczy uczniowie wykonywali i prezentowali plakat „Oto Ja”, dzięki temu mogli głębiej się poznać i nawiązać lepsze relacje interpersonalne. Klasy I-III umieściły swoje plakaty na gazetkach klasowych, a uczniowie starsi zaprezentowali swoje plakaty na Classroomie. Gazetki cieszyły się wielkim zainteresowaniem, były czytane, oglądane, pomimo że dzieci słuchały wcześniej umieszczonych na nich informacji.
Z wypowiedzi uczniów wynika, że dzięki temu zadaniu lepiej poznali się nawzajem, odkryli wspólne zainteresowania, stali się sobie bardziej bliscy.

Autor

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 550879Odsłon razem:
  • 59Odsłon dzisiaj:
  • 1173Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content