Text size: A-A+

“Aby dotrzeć daleko, nie ma lepszego pojazdu niż książka”- zajęcia czytelnicze w 0a

Przez kilka dni nasze zajęcia, zabawy i działania związane były z książką. Odbyły się pogadanki odnośnie czytelnictwa i korzyści płynących z czytania. Dzieci udały się do królestwa książek, czyli biblioteki szkolnej. Na miejscu czekała pani Basia, która oprowadziła nas po bibliotece, opowiedziała na czym polega wypożyczanie książek, a także omówiła zasady poszanowania książek. Na koniec przeczytała bajkę o kotku. Kolejnego dnia każde dziecko przyniosło z domu swoją wyjątkową dla niego książkę i opowiedziało o niej w naszej grupowej telewizji. Na zajęciach popołudniowych dzieci zrobiły swoje książeczki oraz zakładki do nich. Głównym celem zajęć było promowanie książek i czytelnictwa.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 620947Odsłon razem:
  • 31Odsłon dzisiaj:
  • 4450Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content