Text size: A-A+

Konkurs recytatorski

Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne

Uczniowie klas I-III zaprezentowali swoje zainteresowanie poezją biorąc udział w konkursie recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”.
W skład Komisji Konkursowej weszły Panie: Edyta Remba, Emilia Szymurska.
Uczestnicy prawidłowo dobrali repertuar do swoich możliwości, opanowali go pamięciowo, a także wykazali się prawidłową interpretacją głosową wybranego wiersza.
Komisja Konkursowa brała także pod uwagę rozumienie tekstu i przekaz emocji oraz ogólny wyraz artystyczny.
Recytatorzy mieli również okazję do przezwyciężenia artystycznej tremy i rywalizowali w przyjaznej atmosferze.
Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców:
I Miejsce – Julia Wierzbicka z klasy 1a,
II Miejsce – Aleksandra Goral z klasy 1a,
III Miejsce – Hubert Rolik z klasy 2b.
Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas Eliminacji Miejsko-Gminnych w Świdwińskim Ośrodku Kultury 29.04.2025r.
Gratulujemy i życzymy kolejnych recytatorskich sukcesów 🙂

Organizacją konkursu w szkole zajął się Zespół Scrumowy nr 1.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Loading...
Tłumacz »