Text size: A-A+

ZAPRASZAMY W IMIENIU ORGANIZATORA

Park Wodny „Relax” zaprasza 03.06.2023 r. o godz. 16:00 na bieg  „Od przedszkolaka do maratończyka”.

Mamy dla Was niesamowitą informację – dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 15 lat, przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, czyli “Bieg od przedszkolaka do maratończyka”! Bieg odbędzie się 03.06.2023r o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Świdwinie. Biuro biegu będzie czynne od godziny 14:00, więc zachęcamy do wcześniejszego przybycia.
Liczba uczestników jest ograniczona – tylko 150 osób, więc jeśli chcesz, by Twoje dziecko wzięło udział w tym niezwykłym wydarzeniu, nie czekaj i zapisz swoje dziecko na adres e-mailowy nauka@wodnyrelax.pl do 31.05.2023r.
Regulamin oraz oświadczenie na stronie PW Relax https://wodnyrelax.pl/od-przedszkolaka-do-maratonczyka/
Bieg organizowany jest z okazji Dnia Dziecka, więc poza samym biegiem, dzieci będą miały możliwość skorzystania z wielu darmowych atrakcji takich jak dmuchańce, warkoczyki, tatuaże oraz malowanie twarzy. Na miejscu będzie również możliwość zakupienia lodów, przekąsek, kiełbaski z grilla, napojów bezalkoholowych, a dla dorosłych piwa.
W trakcie biegu będzie prowadzone darmowe szkolenie z obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (AED). To niezwykle ważne szkolenie, które może pomóc w ratowaniu życia w nagłych sytuacjach. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu i zdobycia niezbędnej wiedzy. Bądźmy razem bezpieczni!

To będzie niezapomniane przeżycie dla najmłodszych, dlatego już teraz zapraszamy do zapisów i wspólnego świętowania Dnia Dziecka!

Do zobaczenia na starcie biegu!

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631226Odsłon razem:
  • 169Odsłon dzisiaj:
  • 7190Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content