zanim pójdziemy do klasy 4

W drugim semestrze roku szkolnego klasa 3B realizowała “dobrą praktykę” pod nazwą “Zanim pójdziemy do klasy IV”, której celem jest ułatwienie dzieciom pokonania progu kolejnego etapu edukacyjnego. Uczniowie prowadzili zeszyty przedmiotowe i pracowali metodami, którymi pracują uczniowie klas czwartych. Oprócz tego odwiedzali sale lekcyjne starszych klas, uczestniczyli w lekcjach prowadzonych w klasach czwartych i sprawdzali dzięki temu poziom swoich umiejętności. Jesteśmy wdzięczni klasie IVA, IVB i nauczycielom, za to, że gościli nas podczas swoich zajęć. Bardzo dziękujemy Pani Monice Babiak, Pani Agnieszce Górskiej, Pani Agnieszce Gut-Dawid, Pani Annie Kieruzel-Kłonis, Pani Katarzynie Kosmali, Pani Barbarze Orlińskiej, Pani Marioli Skoczylas, Pani Magdalenie Szydłowskiej, Panu Arturowi Domaradzkiemu, Panu Jarosławowi Pawelcowi.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Górskiej, która dodatkowo przygotowała dla nas lekcję, podczas której pracowaliśmy z okularami VR oraz obserwowaliśmy doświadczenie, które na zawsze pozbawiło nas chęci do palenia papierosów!!!

IDZIEMY DO KLASY CZWARTEJ !!!

Klasa 3B 🙂

Autor

Tłumacz:

Bądź z nami na bieżąco!

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 562733Odsłon razem:
  • 234Odsłon dzisiaj:
  • 389Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content