Text size: A-A+

Zajęcia otwarte w klasie 3b

5 czerwca w klasie 3b odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców uczniów klas I-III. W czasie zajęć rodzice obserwowali proces lekcyjny z wykorzystaniem rutyn i narzędzi Myślenia Krytycznego oraz elementów oceniania kształtującego.

Celem lekcji było zwrócenie uwagi na otaczające nas dobro i rozwijanie umiejętności dziękowania. Rutyny myślenia krytycznego zostały zastosowane na początku lekcji (rutyna: Most 1), podczas wprowadzenia (rutyna: Widzę –  Myślę – Zastanawiam się oraz Pomyśl –  Znajdź Parę –  Podziel się) oraz w podsumowaniu (rutyna: Drabina Metapoznania ). W końcowej części lekcji uczniowie pisali podziękowania dla najbliższych.

Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem. Pokazały, jak samodzielnie zdobywają wiedzy,  jak ze sobą współpracują i aktywnie słuchają się.

Dziękujemy rodzicom za zainteresowanie i przybycie.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631214Odsłon razem:
  • 157Odsłon dzisiaj:
  • 7178Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content