Text size: A-A+

Wybory do SU

13 czerwca odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na Nowy Rok Szkolny 2024/2025. Do SU swoją kandydaturę zgłosiło 5 uczennic: Marysia Owsiak, Kinga Paśk, Natalia Kruk, Hania Mielczarek oraz Lena Brudzińska.

W głosowaniu uczestniczyły klasy 3-7. Komisja wyborcza w składzie: Rolik Lena, Kapciak Zosia oraz opiekun SU czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów. Po przeliczeniu wszystkich głosów komisją wyborcza ogłosiła: Owsiak Maria- 64,  Paśk Kinga-40,  Brudzińska Lena-29,  Kruk Natalia-28,  Mielczarek Hanna-13.

Gratulujemy wszystkim kandydatkom i życzymy owocnej pracy w przyszłym roku szkolnym.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636828Odsłon razem:
  • 29Odsłon dzisiaj:
  • 3362Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content