Text size: A-A+

Wiosna przyszła piechotą

25 marca uczniowie należący do Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego wzięli  udział w rajdzie pieszo-autokarowym „Powitanie Wiosny 2023” .🚶‍♀️🚶‍♂️🌤🌡🌱

Pomimo niestabilnej pogody 26 uczniów z naszej szkoły  stawiło się na Podzamczu,  aby rozpocząć  naszą wycieczkę.  Przeszliśmy przez Zatorze  do Starego Młyna, a następnie doszliśmy do jeziora Bukowiec.🌊  Ścieżkami  nad dwoma jeziorami dotarliśmy  do miejscowości  Wilczkowo. Czekała tam na nas kiełbaska z grilla i  napoje.  🔥🌭🧃 Nie ma lekko i nawet w sobotę główki pracowały. 🤔Podczas rajdu uczniowie musieli wykazać się wiedzą przyrodniczą i  rozpoznać zwierzęta  i rośliny Polski. 🦔🌿 Z zadaniami  wszyscy doskonale sobie poradzili.  👏Bardzo nas cieszy, że duża grupa uczniów postanowiła w tak aktywny sposób spędzić sobotę.  💪Szczególne podziękowania składamy dla pań, które sprawowały opiekę nad uczniami.  Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wydarzenia.🥰

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636834Odsłon razem:
  • 35Odsłon dzisiaj:
  • 3368Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content