Text size: A-A+

Wigilia w 8A

Jak co roku, zgodnie z tradycją świąteczną, uczniowie klasy 8a spotkali się na uroczystej Wigilii Klasowej. Wcześniej dobrze się przygotowali do tego niezwykłego spotkania. Chłopcy upiekli pyszne ciasta, dziewczęta przygotowały babeczki i pierniczki. Władek zorganizował opłatek. Rodzice zadbali o dania wigilijne, takie jak barszczyk i pierogi. Podczas wigilii dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy. Olimpia, Weronika i Ewa poprowadziły quiz bożonarodzeniowy, a Zuzia i Gabrysia przedstawiły prezentację o tym, jak wyglądają święta w innych krajach.To już ostatnie nasze wigilijne spotkanie…

Serdecznie dziękujemy rodzicom p. D. Kajder, p. A. Parchoć. p. A. Chmielewskiej, p. A. Romanowskiej za poświęcony czas, okazaną pomoc w organizacji naszego klasowego święta i ogromne zaangażowanie. Cieszmy się, że nas wspieracie i zawsze można na Was liczyć..

Wychowawczyni i uczniowie klasy 8a

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 631219Odsłon razem:
  • 162Odsłon dzisiaj:
  • 7183Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content