Wiedeńskie zwycięstwa naszych uczniów

Trzynasta edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych organizowanego przez Zespół Szkół Rolniczych CKZ w Świdwinie nie okazała się pechowa dla naszej szkoły.

Uczeń klasy 8b Piotr Buczkowski zajął IV miejsce w konkursie “Co o Wiedniu i jego mieszkańcach wiedzieć powinienem?”.

W kategorii prac plastycznych pod hasłem “Wiedeń i jego bogactwo kulturowe ukryte w zabytkach architektury” I miejsce zajęła praca uczennicy kl. 8a- Zuzanny Daśko.

W nagrodę Zuzia pojedzie na wycieczkę do Saksonii. Uznanie zdobyła również praca Emilki Mamak, której przypadło wyróżnienie.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i cenne nagrody. Gratulujemy naszym uczniom, jesteśmy dumni z ich osiągnięć.