Text size: A-A+

Warsztaty dla dziewcząt “7 grzechów głównych w pielęgnacji twarzy”

W dniu 21.04 odbyły się warsztaty z kosmetologiem Małgorzatą Thielmann w klasach VII i VIII💆‍♀️💆. Temat warsztatow dotyczył błędów pielęgnacyjnych cery.” 7 grzechów głównych w pielęgnacji twarzy”🙋‍♀️, dodatkowo uczniowie mogli zaobserwować podczas pokazu, etapy pielęgnacji domowej i dowiedzieć się jakie kosmetyki są wskazane do cer młodzieńczych.
Na koniec uczestnicy otrzymali upominki w postaci próbek kosmetyków🙆‍♀️🙆. Dziękujemy Pani Małgosi i liczymy na więcej☺️

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089981982872

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content