Text size: A-A+

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA ZERÓWKOWICZA

29 września  w grupach 0a i 0b odbyła się uroczystość Pasowania na zerówkowicza. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne, dając tym samym dowód, jak wiele już potrafią. Rodzice z dumą i wzruszeniem przyglądali się występom swoich pociech. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Anna Lipkowicz dokonała ceremonii pasowania na zerówkowicza. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i upominki.

Zerówkowiczom życzymy nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 622385Odsłon razem:
  • 120Odsłon dzisiaj:
  • 5888Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content