Text size: A-A+

Szkolny Tydzień Życzliwości

Tak jak już wcześniej zachęcaliśmy do życzliwego spędzenia Dnia Życzliwości pozwolimy sobie podsumować nasze działania.
Bycie życzliwym powoduje uśmiech na twarzach wszystkich, których ta życzliwość spotyka. Dlatego też uczniowie naszej Szkoły postanowili życzliwym słowem i drobnym prezentem sprawić by władze naszego Miasta, Powiatu, zaprzyjaźnieni Seniorzy oraz przechodnie na
ulicach uśmiechali się serdecznie. W szkole postawiliśmy życzliwą fotobudkę, gdzie każdy mógł zrobić sobie zdjęcia. Wielu uczniów realizowało Tygodniowy Plan Życzliwości czyli zadania na każdy dzień tygodnia. Na każdej szkolnej ścianie z plakatów wykonanych przez uczniów uśmiechały się do nas życzliwe słowa, a Łańcuchy Dobrych Życzeń oplotły nasze serca.

Kochani, bądźmy życzliwi dla siebie przez cały rok

.

Autor

Tłumacz:

Wirtualna Gazetka Szkolna

Facebook Pagelike Widget

Licznik Odwiedzin

  • 636830Odsłon razem:
  • 31Odsłon dzisiaj:
  • 3364Odsłon miesięcznie:
Tłumacz »
Skip to content